Sancaktepe Rizeliler Derneği ilçe de örnek olmaya devam ediyor

sancaktepe-rizeliler-dernegi-ilce-de-ornek-olmaya-devam-ediyor-

Sancaktepe Rize İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gerçekleştirdiği proje ile ilçe genelinde örnek olacak çalışmalarına devam ediyor.
14 Mayıs 2018 Pazartesi 08:37

SANCAKTEPE - Sancaktepe Rize İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gerçekleştirdiği proje ile ilçe genelinde örnek olacak çalışmalarına devam ediyor.  

53 olan Rize plakasından yola çıkan  Sancaktepe Rizeliler Derneği, Sancaktepe ilçesinde bulunan 53 okul ziyareti ve her bir okulda 53 öğrenciye ulaşmayı toplamda  53 okul da 2809 öğrenciye ulaşmayı hedefliyor.
Sancaktepe Rizeliler Derneği,  geleceğimiz olan çocukların yüzlerinin gülmesine katkı sağlamak için başlattıkları projede “ Gülümseten Düşler Eğitim den Geçer “ sloganı ile yola çıkıyor. Anlaştıkları bir kurumla iş birliği yapan Dernek yönetimi  öğrenci velilerine hediye çeklerini takdim ediyor. Bunun için okul yöneticileri ile iş birliği halinde olan dernek yöneticileri, okul yöneticilerinin başarılı buldukları öğrencilere teşekkür olarak verilen hediye çekleri velileri de son derece mutlu ediyor. 
Sancaktepe Rizeliler Derneği bu sefer Yenidoğan Fatih Ortaokulu’nda  etkinliğini gerçekleştirdi.  Gerçekleşen okul ziyaretinde Sancaktepe Rizeliler Derneği Başkanı Selim Kale, Dernek yönetiminde bulunan Belediye Meclis Üyesi  Selçuk Cebir, Serkan Taşçı, Muhtar Emin Güveli ve diğer yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Okul Yöneticileri tarafından okulda davranışları ile örnek olabilecek olan öğrencilere teşekkür olarak verilen hediye çekleri öğrencilerin velilerine teslim edildi. 
Sancaktepe Rizeliler Derneği Başkanı Selim Kale yaptığı konuşma da “ Dernek olarak ilçemizde bulunan okullarımız da başlattığımız proje ile geleceğimiz olan öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunmayı hedefledik. Gülümseten düşler, eğitimden geçer dedik ve okul yönetimini ziyaret ettik. Belirledikleri öğrencilere hediye çeklerimiz var bunu lütfen bir teşekkür olarak kabul ediniz. Sizlere de böyle güzel çocuklar yetiştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Eğitime bir katkımız olsun diye çıktığımız bu yolda  bu gün sizin okuldayız. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitiminde bizim de çorbada bir tuzumuz olsun istedik. Hediye çeklerinizi güle güle kullanın.” İfadelerinde bulundu. 
Okul ziyareti  hediye çeklerinin tek tek dağıtılmasının ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Tevfik Erk / İstanbul 


Haber okunma sayısı: 1157

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ