Sancaktepe Orman Parkı'nda Orman Haftası nedeniyle piknikte buluştular

sancaktepe-orman-parkinda-orman-haftasi-nedeniyle-piknikte-bulustular

Sancaktepe Orman Parkı'nda Orman Haftası nedeniyle piknikte buluştular
29 Mart 2019 Cuma 21:17

 SANCAKTEPE - Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği üyeleri Orman Haftası nedeniyle piknikte buluştu. Havanın serin olması piknik yapmalarını engellemedi. Piknikte bir araya gelen anneler, çocuklar ve misfirleri Sancaktepe Orman Parkında gönüllerince bir gün yaşadılar.

Çocuklar ip atladı, top oynadı. Annelerin pikniğinde onları yalnız bırakmayan öğretmen Cengiz Şahin de sazı ve söylediği türkülerle ile pikniğe renk kattı. Cengiz Şahin’in söylediği türkülere zaman zaman eşlik eden anneler piknikte bir arada olmanın keyfini yaşadılar. 

Uluslararası Gönüllü Anneler Derneğinin düzenlediği pikniğe katılanlara teşekkür eden Başkan Sevda Yılmaz “ Bu gün çocuklarımızla birlikte Orman Haftası nedeniyle hem piknik yapalım, hem de ormna haftasını değerlendirelim istedik. Sancaktepe Orman Parkında bir araya geldik ve pikniğimizi gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Ormanlarımızı, ağaçlarımızı koruyalım sahip çıkalım.” diye konuştu.

Piknikte çekiliş yapan kadınlar heyecanlı anlar yaşadı.  Çekiliş sonucunda günün anısına hediye kazanan kadınlar gönüllerince güzel bir gün geçirdiler. 

Uluslararası Gönüllü Anneler Derneğinin düzenlediği pikniğe katılan Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’e de başarılar dileyen Dernek Başkanı Sevda Yılmaz, katılımından dolayı  teşekkür etti. 
Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 2513

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ