Sancaktepe Okulları fidanlarla buluştu

sancaktepe-okullari-fidanlarla-bulustu

Sancaktepe İlçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okulların bahçelerine fidan dikimi gerçekleştirildi.
14 Ekim 2020 Çarşamba 04:28

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'un önderliğinde başlatılan "Geleceğe Nefes Ol" kampanyası kapsamında  Sancaktepe İlçesinde  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okulların bahçelerine fidan dikimi gerçekleştirildi. 


Bakan Ziya Selçuk paylaşımında, "Güzel ülkemizde, yanan ormanların hüznünü bir kez daha yaşıyoruz. Yarın ilk ders zilini çalacak köy okullarımızdaki öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizi, öğrencileri evlerine uğurladıktan sonra okul bahçelerinin toprağına birer fidan bırakmaya davet ediyorum." ifadelerini kullandı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş, İlçe Şube Müdürü Ahmet Caner Şencan ve öğretmenlerin katılımı ile Şehit Hakkı Doğan Ortaokulu ve Sancaktepe Aziz Bayraktar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin bahçesine fidanların dikimini gerçekleştirdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş “  İlçemizdeki tüm okullar fidanlarla buluşuyor. Haydi sen de okuluna bir fidan dik geleceğe nefes ol kampanyası ile okullarımızın bahçelerine öğretmen arkadaşlarımız fidan dikimi  gerçekleştiriyorlar. İlçemizde ki öğrenmen arkadaşlarımıza geleceğe nefes olmak için yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Tevfik Erk / İstanbul


Haber okunma sayısı: 1860

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ