Sancaktepe Kızılay Şube Başkanlığı'ndan Kamuoyu bilgisine

sancaktepe-kizilay-sube-baskanligindan-kamuoyu-bilgisine

Sancaktepe Kızılay Şube Başkanlığı'ndan Kamuoyu bilgisine
27 Haziran 2020 Cumartesi 15:36

Bir kaç gündür Sancaktepe'de konuşulan ve Sancaktepe Kızılay'ın adının karıştığı konu hakkında Sancaktepe Kızılay Şube Başkanı Hilmi Yazıcı Sosyal Medya hesabı üzerinden Kamuoyunun bilginise diye bir açıklama yaptı.


Sancaktepe Kızılay Şube Başkanı Hilmi Yazıcı " Kamuoyu Bilgisine; Bildiğiniz üzere 24.02.2019 tarihinde yapılan Kongre sonucu Sancaktepe Kızılay Şube Başkanlığı olarak ilçemizde 16 aydır arkadaşlarımızla birlikte görev yapmaktayız. Sancaktepe Kızılay Şubemizin de adının geçtiği adli bir soruşturma kapsamında Genel Merkezimizin de bilgisi dahilinde şube başkanlığımızca soruşturmada adı geçenlerden davacı ve şikayetçi olunmuştur. Söz konusu adli işlemle ilgili mevcut Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın her hangi bir dahili olmadığı gibi haklarında başlatılmış bir soruşturma da bulunmamaktadır.
Bizler burada Allah’ın rızası için ve insanlara faydalı olmak için mücadele ederken bu ve benzeri tatsız olayların yaşanması yönetimimizi ve sizleri de üzmüştür. Kim ki tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan malı yemeye kalkışır ve 152 yıllık Kızılayımıza leke getirecek bir girişimde bulunursa Allahın gazabı ve laneti onların üzerine olsun.
Konu savcılığa intikal etmiş ve savcılık tarafından gizlilik kararı alınmıştır. Bu nedenle de söz konusu adli olayla ilgili açık ve net bir bilgi sahibi değiliz. Gerçeğin tüm açıklığı ile ortaya çıkması ve şubemizle ilgili bir durum söz konusu ise, suçluların en ağır şekilde ceza alması için Sancaktepe Kızılay Şube Yönetimi olarak bizler de bu süreçte elimizden geleni yapacağımızı bildirmek isteriz. Saygılarımızla...

​​​​​SANCAKTEPE KIZILAY ŞUBE BAŞKANLIĞI" dedi.

Konu hakkında Kızılay Genel Merkezi'nin de yaptığı açıklama şöyle;
Haber okunma sayısı: 6024

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ