Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun Ramazan Bayramı mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-bayrami-mesaji

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
22 Mayıs 2020 Cuma 17:08

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.


Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramı Mesajında;

" Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz.
Bayramlar, milli ve manevi duyguların pekişmesine, hoşgörü ve yardımlaşma ruhunun güçlenmesine vesile olan; birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, kardeşlik iklimini derinden teneffüs ettiğimiz müstesna ve muazzez günlerdir.

Kıymetli vatandaşlarımız;
Pandemi sürecinde birlikte el ele vererek aldığımız önlemler salgının seyrini belirleyecektir. Gelin bu bayramda evde kalmaya özen gösterelim, bayram ziyaretlerimizi bir sonraki bayrama erteleyelim ve sevdiklerimizin bayramını telefonda kutlayalım. Maskemizi takalım ve kalabalık alanlarda sosyal mesafemizi korumaya dikkat edelim. Edelim ki, bir sonraki bayramda hem Pandemi sürecinin başından itibaren canla başla mücadele eden kahraman sağlık, güvenlik ve destek personelimiz evlerinde sıhhatle ve huzurla bayram yapabilsinler hem de bizler sağlıkla bir sonraki bayrama ulaşabilelim. Unutmayalım, önlem alarak sadece kendi sağlığımızı değil yaşadığımız toplumun da sağlığını korumuş oluyoruz.  
Bu vesileyle Ramazan Bayramının tüm gönüllere, Türk ve İslam dünyasına huzur, saadet ve selamet getirmesi temenni ediyorum. Başta şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimiz olmak üzere; Türk ve İslâm âleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor; sağlık ve mutluluk dolu nice Bayramlar diliyorum." dedi. 

Haber okunma sayısı: 1280

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ