Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU’nun Kadir Gecesi Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-kadir-gecesi-mesaji

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.
09 Haziran 2018 Cumartesi 14:02

 SANCAKTEPE - Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Kaymakam Çakıroğlu tebrik mesajında “Türk-İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni içtenlikle tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.


Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Kadir Gecesi mesajında “Mübarek Ramazan-ı Şerif'i uğurlamaya hazırlanırken, Kadir Gecesi'ne erişmenin heyecan ve coşkusunu yaşıyoruz. "Bin aydan daha hayırlı” olan Kadir Gecesi'nin Türk- İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Bu müstesna gece, iman ve itikat zenginliğinin manevi fukaralık çeken vicdanlara güneş gibi doğduğu kutlu, bereketli ve rahmani bir hazinedir. Bu gecenin kadrini ve kavlini bilmek izzet, itibar ve iffetinin üslup ve usul şartlarını yerine getirmek demektir.
Temennim, muazzam bir değere sahip bu gece hatırına; Türk-İslam âleminin belini doğrultması, birlik ve bekasını kardeşlik bağlarıyla güçlendirmesidir. Be gecede dualarımızda gözyaşı döken, feryat eden, tüm muhtaç ve çaresiz insanlar bulunacak; hepsinin esenlik ve refahı için ellerimiz semaya kalkacaktır. 
Kadir Gecesi'nin sunduğu imkân ve fırsatlar çerçevesinde; insanlığın huzur ve sükûnete, barış ve sakinliğe, dirlik ve düzene erişmesini Rabbim ‘den niyaz ediyorum.
Bu düşüncelerle aziz milletimizin ve Türk-İslam âleminin mübarek Kadir Gecesi’ni içtenlikle tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

Haber okunma sayısı: 720

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ