Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, okul ziyaretlerine devam ediyor

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-okul-ziyaretlerine-devam-ediyor

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması sebebiyle düzenlenen Okul Ziyaretleri kapsamında ilçedeki 7 okulu daha ziyaret etti
27 Eylül 2018 Perşembe 03:39

SANCAKTEPE -  Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması sebebiyle düzenlenen okul ziyaretleri kapsamında ilçedeki 7 okulu daha ziyaret etti.

 
26 Eylül Çarşamba günü gerçekleşen ziyaretlerde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Afacan da hazır bulundu.
 
Kaymakam Adnan Çakıroğlu, Okul ziyaretleri kapsamında; Nermin Ahmet Hasoğlu Ortaokulu, Nermin Ahmet Hasoğlu İmam Hatip Orta Okulu, Mustafa Karaşahin İlkokulu, Tolga Çınar Kız Meslek Lisesi, Beyhan Şenyuva Ortaokulu, Beyhan Şenyuva İmam Hatip Ortaokulu ile birlikte Perran Kutman Sarıtaş İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek;  öğretmen ve öğrencilerle görüştü.
 
Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakam Adnan Çakıroğlu, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutladı. Kaymakam Çakıroğlu, “Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın, onlara iyi bir gelecek sağlamaya çalışan değerli ailelerimizin, ülkemizin ve ilçemizin her köşesinde eğitime hizmet veren kıymetli öğretmenlerimizin yeni eğitim-öğretim yılını kutluyorum" dedi.
 
Ziyaret ettiği her okulda öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakam Adnan Çakıroğlu, öğretmenlerle bir süre sohbet ederek, yürüttükleri eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
 
Ziyaretler esnasında okulların fiziki durumunu da inceleyen Kaymakam Çakıroğlu, sık sık okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya geleceklerini ve sürekli iletişim halinde olacaklarını kaydetti.


Haber okunma sayısı: 6451

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ