Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla bir araya geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.
05 Ekim 2018 Cuma 03:19

 SANCAKTEPE - 03 Ekim Çarşamba günü Mustafa Öncel Kültür Merkezinde düzenlenen Muhtarlar toplantısına Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun yanı sıra Kamu Kurum Müdür ve Amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

 
Toplantının açılış ve selamlama konuşmasını yapan Kaymakam Adnan Çakıroğlu; katılımlarından dolayı konuklara teşekkürlerini ileterek başladığı konuşmasına muhtarların vatandaşla doğrudan muhatap olması, bunları kurumlara iletmesi ve gelişmeleri saha içinden takip etmeleri bakımından kendilerinin çok önemli bir göreve sahip olduklarını vurguladı.
 
2018- 2019 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile okulları tek tek ziyaret ettiğini belirten Kaymakam Adnan Çakıroğlu, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın güvenli bir şekilde eğitim alması için gereken tüm önlemlerin alındığı söylediği.
 
Okul timlerinin sayısının artırıldığını belirten Kaymakam Adnan Çakıroğlu, okul servislerinde, okul çevrelerinde ve okul kantinlerinde de gereken denetimlerin yapıldığı ifade etti.
 
Konuşmasının ardından muhtarlara söz veren Kaymakam Adnan Çakıroğlu, muhtarlardan gelen talep ve önerileri dinleyerek, çözümü konusunda ilgili birim amirlerine talimat verdi.

Haber okunma sayısı: 997

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ