Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun 23 Nisan mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-23-nisan-mesaji

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama mesajı yayımladı.
22 Nisan 2019 Pazartesi 22:37

SANCAKTEPE - Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama mesajı yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu mesajında “  23 Nisan 1920, ülkemizi işgale teşebbüs edenlerin karşısında, Türk Milletinin vatanına sahip çıkmak gayretiyle Milli İrade'yi hakim kıldığı gündür.

Gazi Mustafa Kemal'in liderliğinde yürütülen istiklal mücadelemiz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılması, vatanımızın kurtarılması ve Cumhuriyetimizin ilan edilmesiyle hedeflerine ulaşmıştır. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bugün bu vesileyle bir kez daha çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşarak büyük bir mutlulukla kutluyoruz. 

“Sevgili Öğrencilerim, Bu gün sizin gününüzdür. Dünya çocuklarıyla beraber kutladığınız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

Sizlere güvenimiz tam. Sizler, ülkemizin geleceğisiniz.

Güzel ülkemizi yarınlara siz taşıyacaksınız. Sizlerin, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir eğitim alarak hayata hazırlanması bizim en büyük gayemizdir. 

Sizlere mutlu, sağlıklı ve huzurlu geleceği sağlayabilmek adına üzerimize düşen görevleri azimle yorulmadan sürdürmeye devam edeceğiz. 

Sizleri sevgiyle kucaklıyor ve gözlerinizden öpüyorum. 

Bu düşüncelerle; İstiklal savaşının Başkomutanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin İlk Başkanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, İstiklal harbinde topyekün şanlı bir mücadele vermiş ecdadımızı tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyorum.” dedi.

 


Haber okunma sayısı: 1117

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ