Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı
09 Kasım 2018 Cuma 19:08

 SANCAKTEPE - Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


İlçe Millim Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu mesajında “Bizleri asırlardır yaşadığımız bu değerli topraklardan atarak vatansız bırakmak isteyen düşmanlarımıza karşı ecdadımızın verdiği Kurtuluş savaşı ve bağımsızlık mücadelesin büyük komutanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, ismini tarihe nakşettirmiş büyük bir komutan ve devlet adamıdır. 

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde, silah arkadaşları ve milletimizce verilen İstiklal mücadelemiz, zaferle sonuçlanarak, şanlı tarih sahnemizde bu süreç Cumhuriyet ile taçlanmış ve Cumhuriyetimiz gençlere emanet edilmiştir. 

Bağımsızlığımızın ilelebet muhafaza edilmesi için biz eğitimcilere büyük sorumluluklar düştüğünün farkındayız.

Eğitimciler olarak Atatürk’e olan sevgimizin en güzel ifade şekli olarak, Cumhuriyetimize ve tarih boyunca kazandığımız milli birikime her an ve her koşulda kurtuluş savaşı mücadelesinin ruhuyla sahip çıkacak bireyler yetiştirmeyi gaye edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

İnanıyoruz ki bu ruhla yetişecek her ferd güzel ülkemizin istikrar ve güven içinde sürdürmekte olduğu gelişim hamlesine büyük bir fedakarlıkla sahip çıkacak ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün en büyük eserimdir dediği Cumhuriyetimizin daha da güçlenmesine fayda sağlayacaktır.

Bu düşüncelerle, vefatının 80.yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile tarih boyunca vatan uğruna şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyor, hayatta olan gazilerimize sağlık sıhhat diliyorum.” Dedi.

Haber okunma sayısı: 450

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ