Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Veli Şengül, Kaymakam Çakıroğlu’nu Ziyaret Etti

sancaktepe-ilce-emniyet-mudurlugune-atanan-veli-sengul-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğüne Atanan Veli Şengül, Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nu Ziyaret Etti
18 Temmuz 2020 Cumartesi 07:11

 İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nün 15.07.2020 tarih ve 233909 sayılı yazısı ve İstanbul Valiliği’nin 15.07.2020 tarihli onayı ile Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan 3.Sınıf Emniyet Müdürü Veli Şengül, ilk olarak Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti.


İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nün 15.07.2020 tarih ve 233909 sayılı yazısı ve İstanbul Valiliği’nin 15.07.2020 tarihli onayı ile Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürü kadrosunda 4.sınıf Emniyet Müdürü olarak görevli iken; Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan 3.Sınıf Emniyet Müdürü Veli Şengül, 16.07.2020 tarihinde göreve başladı.
 
17 Temmuz Cuma günü Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette Sancaktepe’de Sayın Kaymakamımız ile birlikte görev yapmanın onur ve gurur verici olduğunu ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Veli Şengül; Sancaktepe’nin asayiş, huzur ve güvenliği için emniyet teşkilatı olarak elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret göstereceğiz diyerek, kabullerinden dolayı olarak Kaymakam Adnan Çakıroğlu’na teşekkürlerini sundu.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ise; İlçe Emniyet Müdürü Veli Şengül hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette; İlçemize atanarak göreve başlayan 3.Sınıf Emniyet Müdürü Veli Şengül’e, Sancaktepe ilçe Emniyet Müdürü iken, Balıkesir’e tayini çıkan Hakan Şen de eşlik etti.Haber okunma sayısı: 8100

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ