Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-avseyma-dogucunun-ramazan-bayrami-mesaji

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı
31 Mayıs 2019 Cuma 19:00

SANCAKTEPE -  Bayramların milli ve manevi değerlerimizi, toplumsal birliğimizi güçlendirici yönü ve sosyal hayatta huzura sağladığı katkıları nedeniyle hem dini kültürümüzde hem de milli kültürümüzde önemli ve ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu belirten Sancaktepe Belediye Başkan Av.Şeyma Döğücü Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Döğücü, mesajında şu ifadelere yer verdi: “  Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yaşandığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı, ayrıca dargınların barıştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın huzuru içindeyiz. Bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür.  Tüm İslam âlemi için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren,  bayramlar, taşıdıkları mana ve öneme uygun olarak idrak edilmelidir. Baş tacımız annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağımız inancıyla, bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edelim. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur.

Bu duygularla, tüm insanlara huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, başta Sancaktepeli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum. “


Haber okunma sayısı: 4793

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ