Samandıralı esnaf Hüsamettin Aytekin Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

samandirali-esnaf-husamettin-aytekin-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu

Samandıralı esnaf Hüsamettin Aytekin Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu
27 Kasım 2018 Salı 21:42

SANCAKTEPE - Sancaktepe Belediye Meclis Üyeliği için başvurular devam ediyor. AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Meclis Üyeliği için başvuruda bulunan Hüsamettin Aytekin Samandıralı bir esnaf. Erzurum Horasan doğumlu olan Hüsamettin Aytekin 27 yıldır Sancaktepe İlçesi Samandıra’da yaşıyor. 

Samandıra’da 95 yılında başladığı erkek kuaförlüğünü 2001 yılında esnaf olarak devam ettirmiş. Evli ve İki Çocuk babası olan Hüsamettin Aytekin “ İçimde insan sevgisi var olduğuna inanıyorum. Sadece insan değil yaratılanı severim yaratandan ötürü demek daha doğru olur. Hayvan sevgisi ve doğa sevgisi olmalı bir insanda ama bu lafla değil yaşam biçimi olarak da olmalı. İşte bu duygularla bir yaraya merhem olmak istiyorum. Faydalı bir insan olarak komşularımıza hizmet etmek düşüncem var. Bu yüzden bende meclis üyeliği için aday adayı başvurusunda bulundum. Diye konuştu.

Meclis Üyesi Aday Adayı Hüsamettin Aytekin “ İnsanların içindeyiz, sabahtan akşama birçok komşumuzla sohbetin içindeyiz. Meclis Üyeliğini bir esnafın iyi bir şekilde yapabileceğini düşünüyorum.  İnsanlara yararlı olacağını düşünen esnaflar varsa onlarında siyaset yapması gerekir. Benim hiçbir konuda bir talebim yok. Bir Sancaktepeli ve Samandıra İlkokulunun sıralında okuma yazmayı öğrenmiş biri olarak, ekmeğimi kazandığım ilçemde ilçe de ki komşularımıza yardımcı olmak, bir yaraya merhem olmak istiyorum. Çevreme, dostlarıma ve komşularıma bana destek olacaklarını düşünerek  güveniyorum” dedi.

Dostlarının desteği ile AK Parti Sancaktepe İlçesine Meclis Üyeliği  Aday adaylığı için başvuruda bulunan Hüsamettin Aytekin “ İnsan İnsana, komşu komşunun küle muhtaç der büyüklerimiz. Sancaktepe için bende varım, hep birlikte el ele olmak için yola çıktım. Allah kısmet eder de, bana da görev verilirse gece gündüz seçimi kazanmak için çalışacağım.” Diye konuşmasını sonlandırdı. 
Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 1318

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Serkan Deniz

    Misafir: İnancımız güvenimiz sonsuz yürüdüğün bu yolda yanındayız herkezin desteğini bekliyoruz 27 Kasım 2018 22:24

  • Serkan Deniz

    Misafir: İnancımız güvenimiz sonsuz yürüdüğün bu yolda yanındayız. Hüsamettin Aytekin . 27 Kasım 2018 22:26

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ