Muhtar Ağatepe, Muhtarın siyasi partisi olmaz

muhtar-agatepe-muhtarin-siyasi-partisi-olmaz

Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtarı ve Muhtar adayı Hasan Ağatepe’yi sevenleri yalnız bırakmıyor.
08 Mart 2014 Cumartesi 10:07

 Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtarı ve Muhtar adayı Hasan Ağatepe’yi sevenleri yalnız bırakmıyor. Sancaktepe ilçesinin sevilen muhtarlarından biri olan Hasan Ağatepe, kendi çabaları ile yaptığı bir çok çalışmanın karşılığını bu günlerde görmeye başladı.

Vatandaşın sorununu kendi sorunu gibi görüyor

Vatandaşın kendisine olan ilgisinden oldukça memnun olan Hasan Ağatepe “ Vatandaşlarımızın her türlü sorunlarında ilk uğrak yer muhtar oluyor. Bende elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum. Her türlü sorunda vatandaşın yanında oldum. Gece demedim gündüz demedim vatandaşın sorununu kendi sorunum gibi gördüm” dedi.

Sosyal çalışmalar önem vermek gerekiyor

Ağatepe, sosyal çalışmaları ile de mahallesinde göz dolduruyor. Topladığı kapaklarla bir çok vatandaşa tekerlekli sandalyede sağlayan Muhtar Ağatepe “ Sosyal projelere duyarsız kalamıyorsunuz. Vatandaş sizden iş bulmanızı istiyor, kimi gıda yardımı istiyor, kimi de derdini anlatıyor. Mahallemizde vatandaşımızı elaman veya işçi arayan kuruluşlara yönelttik. İş bulmasını sağladık. Elimizde imkan yoktu bizde kapak topladık, tekerlekli sandalye aldık ve verdik. Okulumuzun kütüphanesine kitap topladık. Atık yağları topladık. Bu konularda mahallemizde ki vatandaşlarımızla uyum içindeyiz.  Eğer tekrar muhtar seçilirsem bu uyumun artarak devam edeceğini düşünüyorum. Vatandaşımız duyarsız değil.” diye konuştu.

Muhtarın siyasi partisi olmaz

İlçedeki tüm kurumlarla uyum içinde çalıştığını söyleyen Hasan Ağatepe “  Gerek Sayın Kaymakamımız, gerekse sayın belediye Başkanımız ile uyum içinde çalıştık. Önümüzdeki yerel seçimde tekrar seçilirsem, Belediye başkanımız kim olursa yine uyum içinde çalışacağız. Vatandaşın sorunlarını çözmek ve sorunlarını iletmek istiyorsak buna mecburuz.  Mahallemizde bir çok partiye gönül veren veya beğenen vatandaşlarımızın gönlünü kırmadan bu güne kadar hizmet ettik bundan sonrada seçilirsem yine aynı düşünce ile hizmet etmeye devam edeceğim. Muhtarın siyasi partisi olmaz.” diye sözlerini bitirdi.

Muhtarlığa gelen bir çok mahalle sakinleri Hasan Ağatepe’ye başarılar dilemeyi ihmal etmiyor.

Tevfik Erk / İstanbul   

 


Haber okunma sayısı: 2211

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ