Muhtar Adayı Sedattin Önel’den Meclis Mahallesi Esnafına teşekkür

muhtar-adayi-sedattin-onelden-meclis-mahallesi-esnafina-tesekkur

31 Mart 2019 Yerel Seçim tarihi yaklaştıkça siyasi partilerin ve muhtar adaylarının seçim çalışmaları da devam ediyor.
07 Ocak 2019 Pazartesi 11:57

SANCAKTEPE - 31 Mart 2019 Yerel Seçim tarihi yaklaştıkça siyasi partilerin ve muhtar adaylarının seçim çalışmaları da devam ediyor. Muhtar Adayları da broşürleri ile ziyaretler de bulunup kendilerini tanıtmaya çalışıyorlar. 

Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı  Sedattin Önel, Meclis Mahallesinde bulunan esnafların bir çoğuna gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından gördüğü ilgi den dolayı sosyal medya hesabından teşekkür etti. 

Ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel
: “ Saygı değer komşularım ve mahalle sakinlerim.
Muhtar adayı çalışmalarına başlamış olduğum şu 10-15 gün zarfında mahallemizde iş yapan mahallemizde veya başka yerlerde oturan 232 esnafımızı ziyaret edip tanışma fırsatı buldum. Ziyaretinde bulunmuş olduğum esnaf arkadaşlarımızın bana karşı göstermiş oldukları sıcak davranış ilgi ve alakadan dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu ziyaretlerimiz devam edecektir. Ben mahalleme hizmet için yola çıkmış bulunmaktayım. Her zaman yanınızda ve sizlerle birlikte hareket etmek istiyorum. Sizlerin de benim yanımda olmanızı ve destek vermenizi bekliyorum, hep beraber örnek bir mahallede yaşamak hepimizi hakkıdır. Saygılarımla” diyerek teşekkür etti. 
Tevfik Erk / İstanbulHaber okunma sayısı: 2745

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ