Muhtar Adayı Harun Dağ “ Osmangazi Mahallesinin evladıyım “

muhtar-adayi-harun-dag--osmangazi-mahallesinin-evladiyim-

Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ, Muhtarlık seçimin de Sevginin galip geleceğini söylüyor.
23 Ekim 2018 Salı 23:14

SANCAKTEPE - Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ, Muhtarlık seçimin de Sevginin galip geleceğini söylüyor. Sancaktepe İlçesinde Mahalle Muhtar Adayları bir bir ortaya çıkarken Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ, niçin muhtar adayı olduğunu anlattı.

 

Muhtar Adayı Harun Dağ
“ Bu güne kadar içimde hiç sevgi eksilmedi. Hayata pozitif bakmayı seviyorum. İnsanları, doğayı, çevreyi, hayvanları, ağaçları, çiçekleri hep sevdim. Mahallemde komşularımın sıkıntısına elimden geldiği kadar koştum. Yardıma ihtiyacı olanın yanında olmayı kendime ilke edindim. Bunları muhtar adayı olduğum için söylemiyorum. Zaten böyle yaşıyorum. “ dedi.Muhtar Adayı Harun Dağ
“ Erzurum’da doğmuşum, yani Erzurumluyum. Osmangazi mahallesinde 29 yıldır yaşıyorum. 15 yıldır esnaflık yapıyorum. Esnaf olduğumda evlendim. İki çocuğum var, onlarda mahallemiz de büyüyor, mahallemizde okula gidiyor. 37 yaşında Ticaret Lisesi mezunuyum. “ diye konuştu.Komşularımız 24 saat araya bilirler. Ulaşılan Muhtar olmak istiyorum diyen Harun Dağ
“ Öyle projelerim yok. Sade ve doğal olmayı seviyorum. Hani bir söz var ya  “Ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün” işte ben de hayata öyle bakıyorum. Yapamayacağım şeyleri söylemek Mahalledeki komşularımıza haksızlık olur diye düşünüyorum. Şimdi muhtar değilim. Ama insanlarla diyaloğum çok iyi. Muhtar olursam bu artarak devam edecektir. Esnafımızın yanında olmaksa konu,  zaten öyle yapıyorum. Muhtar olursam bu daha da artmış olacak. Muhtarı seçim zamanı değil oy istemek için değil, her zaman sokakta caddede görecek komşularımız. Ben bu mahallenin çocuğuyum, mahallede yetiştim. Şimdi hizmet sırası biz de olmalı, büyüğümüze, küçüğümüze sahip çıkan bir anlayışla yasaların el verdiği imkanlar dahilinde mahallemizin sıkıntılarına çözüm aramak, bulunması için çaba göstermek tek hedefim.” Dedi.


Harun Dağ
“ Kısaca ben mahallenin içinden biriyim. 24 saatim mahallede geçiyor. Osmangazi Mahallesinin evladıyım. Mart 2019 yerel seçimlerinin şimdiden mahallemize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim.” Diye sözlerini sonlandırdı. 
Tevfik Erk / İstanbul


 

Haber okunma sayısı: 1533

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ