Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

muharrem-aydin-chp-sancaktepe-ilce-baskanligina-aday-oldugunu-acikladi

CHP Sancaktepe’de İlçe Başkan adayları ortaya çıkmaya başladı. CHP Sancaktepe İlçe Örgütünde ilçe başkanlığı yarışında kimler olacak soruları cevaplarını buluyor.
03 Aralık 2019 Salı 00:33

SANCAKTEPE -  CHP Sancaktepe’de İlçe Başkan adayları ortaya çıkmaya başladı. CHP Sancaktepe İlçe Örgütünde ilçe başkanlığı yarışında kimler olacak soruları cevaplarını buluyor. Mevcut ilçe Başkanı Muharrem Aydın ilçe başkanlığına aday olduğunu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile duyurdu.


CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

İlçe Başkanı Aydın adaylık açıklamasında; “ CHP, Milli mücadeledir, bağımsızlıktır, bilimdir, çağdaş eğitimdir, kadın- erkek eşitliğidir, demokrasidir, sosyal adalettir. CHP, Atatürk'ün kendi deyimiyle en büyük iki eserinden biridir. Bugün ülkemizin yeniden ayağa kalkmaya ve Cumhuriyetimizin temel ilkeleri doğrultusunda, Atamızın gösterdiği yolda ilerlemeye ihtiyacı vardır.
Partimiz, ülkemizi geleceğe taşıma görevini üzerine almıştır. Bir sonraki adım siyasi iktidardır. Bütün hazırlıklarımız bu yöndedir. İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerimizde örgütlerimizin birleştirici yeni nesil siyaseti hayata geçirmeleri ile büyük başarılar elde edilmiştir. Şimdi hepimize düşen görev bu seçimlerden aldığımız güçle Cumhuriyet Halk Partisi'nin demokrasi ve özgürlük mücadelesine omuz vermektir.
" Türkiye Nefes Alacak" şiarı ile çıktığımız yolda hedefimiz partimizi hem yerelimizde hem de genelde iktidar yapmaktır. Sancaktepe örgütü olarak demokrasiden yana, barıştan yana tüm toplum kesimlerini yana yana getirmenin gayreti içinde olduk. Bu süreçlerin tamamını parti yönetimindeki arkadaşlarımdan üyelerimize kadar bütün yol arkadaşlarım gece gündüz demeden emekleriyle var ettiler.
Daha çok yolumuz var. Örgütümüz ve halkımızla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığındaki yolumuza devam edeceğiz.
Türkiye'nin nefes alacağı günler Cumhuriyet Halk Partisi ile mümkündür." dedi.

Tevfik Erk / İstanbul





Haber okunma sayısı: 1268

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ