MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun Ramazan Ayı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-ramazan-ayi-mesaji

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı
15 Mayıs 2018 Salı 20:44

 SANCAKTEPE - MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu mesajında "Mübarek Ramazan ayını karşılamanın sevinç, heyecan ve gönül huzurunu yaşıyoruz.  Bir ay boyunca oluk oluk akacak mağfiret ve bereket çeşmesinden kana kana içmeyi umuyor ve diliyoruz. Orucu yalnızca yemeyerek, yalnızca içmeyerek tutmayacağız; tüm bedenimizle aynı anda oruca iştirak edeceğiz, ibadetimizi yerine getireceğiz. 

Elimiz, dilimiz, gönlümüz ve gözümüzle de oruç tutacağız; sözümüz, niyetimiz, aklımız ve hayallerimizle de oruçlu olacağız. Nefislerine teslim olmuş, vehimlerine rehin düşmüş, hırslarına yenilmiş, egolarına boyun eğmişler için değişen bir şey olmayacaktır. 
Bu kutlu ayda iftar sofralarında sadece ekmeğimizi, sadece suyumuzu değil, sevgimizi, içtenliğimizi ve kardeşliğimizi de paylaşmalıyız. 
Sahurda çalan davulla kalkıp inançlarımızın nurani ışıklarını, hep birlikte pencerelerimizden semaya ulaştırmalıyız. Milletimizin Mübarek Ramazan Ayını manevi nimet ve güzelliklere vesile olmasını tüm dünyaya huzur getirmesini diliyor en içten dileklerimle tebrik ediyorum." dedi.

Haber okunma sayısı: 1003

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ