MHP Sancaktepe, iftar programı düzenledi

mhp-sancaktepe-iftar-programi-duzenledi

MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, düzenlediği iftar programı ile Sancaktepe ilçesinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, iş adamları, esnaf ve Muhtarlarla bir araya geldi.
03 Haziran 2018 Pazar 11:34

 SANCAKTEPE - MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, düzenlediği iftar programı ile  Sancaktepe ilçesinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, iş adamları, esnaf ve Muhtarlarla bir araya geldi.

Sancaktepe Bervaze sosyal tesislerinde gerçekleşen iftar davetine yoğun katılım oldu. Sancaktepe İlçesinde bulunan sivil toplum kuruluşları yöneticileri, Sancaktepe İlçesinin muhtarları, işadamları ve esnafları  katıldı. 
Bervaze sosyal tesislerinde düzenlenen iftara Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Myk Üyesi ve 1.Bölge Milletvekili  Adayı Nevzat Ünlütürk, Milletvekili Adayları Gülbeyhan Saylağ, Hatice Akkaya, Turan Hocaoğlu, Hakan Yılmaz, Tarık Topçuoğlu, Şahin Gürz, Bölge Başkanı Ümit Gürbüz, Sancaktepe Ülkü Ocakları Başkanı Özcan Reçber ve davetliler katıldı.
MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu  iftar öncesi yaptığı konuşmada davete katılanlara teşekkür etti ve 24 Haziran’da yapılacak olan seçimde Milletvekili adaylarına başarılar diledi. 
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter,MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının başarılı çalışmalar yaptığını belirterek , 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakın kazanacağını söyledi. 
Veysel Karani Mahalle Muhtarı Ali Çolak, Mahallenin sorunları ile yakından ilgilenmesinden dolayı Veysel Karani Mahallesi ikametgah belgesini MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’e verdi. Muhtar Ali Çolak’ın bu jesti Geceye damga vuran  davranış olarak akıllarda kaldı.  
Davete katılanların hatıra fotoğrafları çektirmesi  ile program sona erdi.

Tevfik Erk/istanbulHaber okunma sayısı: 1462

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ