Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’den örnek bir davranış

meclis-mahallesi-muhtar-adayi-sedattin-onelden-ornek-bir-davranis

Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’den örnek bir davranış
24 Şubat 2019 Pazar 10:14

SANCAKTEPE - Sancaktepe İlçesinin Amatör Spor kulüplerinden Sarıgazi Spor Kulübü, U14 Liginde yenilgisiz şampiyon olmasından dolayı Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi düzenledi. Geceye katılan bir çok isim halay çekti, eğlendi.

Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’de geceye katılan isimler arasındaydı. Muhtar Adayı Sedattin Önel, Sarıgazi Spor’un oyuncularına bir jest yaptı. Günün anısına birer küçük hediye takdim etti. Muhtar Adayı Sedattin Önel “ Bu gençler bizim çocuklarımız, ilçemizin gençleri onları tebrik etmek, günün anısına hatıra olarak saklayacak  küçük bir hediye vermek istedim. Gençlerimize başarılar diliyorum, Sarıgazi Spor kulübünün yöneticilerini ve teknik ekibini, gençlerimizi tebrik ederim.” Dedi.
Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı Serdar Turhan “ Gecemize katılan misafirlerimize teşekkür ederim. Burada önemli olan oyuncularımızı tebrik etmek onları düzenlediğimiz bir gece ile ödüllendirmek istedik. Meclis Mahallesi Muhtar Adayımız Sedattin Önel’e bu ince düşüncesi için çok teşekkür ediyorum. Örnek bir davranış ile jest yaptı oyucularımızı hatırladı ve hatırlattı. İlçemizde ki bir çok işadamları ve sanayicilerimizin de başarılı olan Amatöre  Spor takımlarını desteklemelerini bekliyoruz.” İfadelerinde bulundu.Haber okunma sayısı: 2803

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ