İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı hız kesmeden çalışıyor

iyi-parti-sancaktepe-ilce-baskanligi-hiz-kesmeden-calisiyor

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı hız kesmeden çalışıyor
03 Ekim 2019 Perşembe 21:21

SANCAKTEPE - İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Sancaktepe ilçesinde Sarıgazi, Samandıra ve Yenidoğan’da açmış oldukları stantlarla üye kayıtları yapıyor, vatandaşın derdini dinliyor.

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve İlçe Yöneticilerinin de katıldığı  stant çalışmaları önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtildi.

İyi parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk
“ Geçtiğimiz günlerde İstanbul İl Başkanımızla birlikte İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret ettik. Güzel bir görüşme oldu, çalışmalar hakkında bilgi edindik.” Dedi.
İlçe Başkanı Sezgin Öztürk “ Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in talimatı ile tüm ilçelerimiz üye çalışmalarına ağırlık verdi. Bizde ilçemizde Samandıra, Sarıgazi ve Yenidoğan’da stant çalışmalarını başlattık. Gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Vatandaş derdini anlatıyor, sorunlarına çözüm istiyor. Bizde vatandaşımızı dinliyor notlarımızı alıyor, çözüm konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.  Sancaktepeli vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu
Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 1046

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ