İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekin-biz-haziriz--dedi

Sancaktepe İlçesi İnönü Mahalle Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi
07 Kasım 2018 Çarşamba 05:59

 SANCAKTEPE - Sancaktepe ilçesi İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin, dostları, arkadaşları ev mahalle sakinleri ile bir araya geldi. 

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin, Mahalle Muhtar adaylığını mahalle sakinleri ile bir araya gelip projelerini ve yapılması gerekenleri belirlemek üzere bir arada çalışmalar yapıyor.
Daha güzel bir mahallede, huzur içinde yaşamak, sevginin var olduğu, insanlarının mutlu yaşadığı bir mahalle için çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin “ Muhtar adaylığım sürecinde bana yön gösteren yardım eden sevgili arkadaşlarımın ablalarımın ve ağabeylerimin bir kısmı ile toplantı yaptık. Toplantımız çok verimli geçti. Neler yapılacağı, nasıl projelerimizin olacağı ve muhtarlık hizmetlerimizde neleri eklememiz gerektiği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Planlı çalışma, Güven, Sadakat, Sevgi, Saygı ile güzellikleri çoğaltmak için bu Mahalleye talibiz.  Kadınımız ile Gencimiz ile Çocuklarımız ile biz hazırız. “ dedi. 
Tevfik Erk / İstanbul Haber okunma sayısı: 1328

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Yeni bir vizyon

    Misafir: Alışılagelmiş, sıradanlığın dışında bir aday Nilüfer Kantekin. Mahallesine ilişkin hayalleri olan bir arkadaşımız. Başarılı olacağına inanıyorum. Yolu açık olsun... 07 Kasım 2018 08:42

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ