İlçe Milli Eğitim Müdürü Özbaş öğrencilere iyi tatiller diledi

ilce-milli-egitim-muduru-ozbas-ogrencilere-iyi-tatiller-diledi

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Özbaş öğrencilere İyi Tatiller diledi
19 Haziran 2020 Cuma 15:58

 Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş,  sene sonu mesajı yayınladı.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Özbaş öğrencilere,  Evlerinizden yaşadığınız karne heyecanı sizleri hüzünlendirmesin, sağlıklı günlerde bulaşmak üzere iyi tatiller diliyorum dedi.


Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş mesajında “ Aylarca serbest kıyafetle gelme hayalini kurduğunuz, her ânınızın fotoğrafını doyasıya çekmek istediğiniz karne gününün en kıymetli sahipleri, sevgili öğrencilerimiz… 
Bugünü okullarınızda geçirememenize sebep olan virüslere gelin en düşük notu hep beraber verelim. Ama yaşınızdan beklemeyen büyüklükte gösterdiğiniz sabırla evlerinizde kalıp derslerinizi takip ettiğiniz, sağlıklı günlere erişmek için bizlere güvenip güç verdiğiniz için en büyük teşekkür sizlerin, kıymetli velilerinizin ve fedakâr öğretmenlerinizin.

En büyük takdir ise, zor zamanlarda kenetlenip birlik ve beraberlik içinde çalışan güzel ülkemizin. Evlerinizden yaşadığınız karne heyecanı sizleri hüzünlendirmesin. Okullarınızın tekrardan rengi ve sesi olacağınız sağlıklı günlerde buluşmak ümidiyle hepinize iyi tatiller diliyorum.

Unutmayın ki, hiçbir not, evlerde göstermiş olduğunuz bu sabrın karşılığı olamaz. 
Güneş sarısı, deniz mavisi, ağaç yeşili tatil sizindir. 
İyi ki varsınız…” dedi.


Haber okunma sayısı: 6063

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ