İbrahim Özkan, Metro çalışmasının başlaması Sancaktepelileri mutlu etti

ibrahim-ozkan-metro--calismasinin-baslamasi-sancaktepelileri-mutlu-etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapımı 2 yıldır duran Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metro Hattı’nı yeniden başlattı.
26 Kasım 2019 Salı 20:18

SANCAKTEPE - İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapımı 2 yıldır duran Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metro Hattı’nı yeniden başlattı.


Sancaktepe’de düzenlenen törene katılan İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi İbrahim Özkan şunları söyledi ; “ Millet ittifakı olarak seçim çalışmalarında verilen sözleri yerine getirmek öncelikli olarak takip ettiğimiz konuların başında geliyor, ulaşım konusunda hassasiyetle adımlar atıyor ve önerilerimizle birçok projeye destek veriyoruz. Bugün Sancaktepe ve bölge halkının yüzündeki mutluluk, yaptığımız çalışmaların ne kadar değer gördüğünün de bir göstergesidir.  2 sene önce metro projesi başladığında bölgenin değerlendiğini düşünerek yatırım yapan bir vatandaşın duran projeler ve ihale edilemeyen şehir hastanesi gibi nedenlerden dolayı  yaptığı yatırımlar değersizleşmiş durumda. Alt yapı ulaşımlarına verdiğimiz değerle bölgede tekrar istikrarlı bir hâle gelecektir. Seçimlerde nasıl sokak sokak gezerek oy topladıysak yine aynı şekilde tüm vatandaşlarımızın dertlerini de sokak sokak gezerek dinlemeye ve destek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.
Özkan ayrıca “ Sancaktepe metro hattının takipçisi oldum ve verilen sürede bitirilmesi için takipçisi olacağım” diye duygularını ifade etti.
Haber : Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 1018

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ