İbrahim Başer’in Ramazan Bayramı mesajı

ibrahim-baserin-ramazan-bayrami-mesaji

Nevşehir Kozaklı Karasenir Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı İbrahim Başer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
24 Mayıs 2020 Pazar 02:50

 Nevşehir Kozaklı Karasenir Dayanışma ve Kültür Derneğinin Başkanı İbrahim Başer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 


Birlikte Nice Bayramlara Ulaşmak Dileğinde bulunan Dernek Başkanı İbrahim Başer mesajında ; “ 
Bu sene ne yazık ki alışık olduğumuz gibi bir bayram geçiremeyeceğiz. Yaşadığımız pandemi sürecinden dolayı getirilen sokağa çıkma kısıtlamaları dolayısıyla evlerimizde olmak hepimizin sağlığı için büyük önem arz ediyor. Hem kendimizi, hem de sevdiklerimizi korumak adına evlerimizde kalmalı ve bundan sonra ki tüm bayramları beraber geçirebilmek için bu yıl ki bayramımızdan fedakarlık yapmalıyız.Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir. Sevincin, mutluluğun ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandığı nice bayramlara ulaşmak temennisiyle bütün hemşehrilerimin ve vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı mübarek olsun.” dedi.

Haber okunma sayısı: 1973

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ