İBB’DE YENİ GÖREVLENDİRİLMELERDE SANCAKTEPELİ İKİ İSİM

ibbde-yeni-gorevlendirilmelerde-sancaktepeli-iki-isim-

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını İmamoğlu’nun kazanmasıyla birlikte CHP’li isimler İBB’de görev almaya başladı.
23 Kasım 2019 Cumartesi 12:12

 SANCAKTEPE - Yerel seçimlerde kim başkan adayı olacak konusunu Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe’de çok konuşmuştu. Özgen Nama ve Alper Yeğin belediye başkan adayı olmak için ilçe de yoğun çaba göstermişlerdi.  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını İmamoğlu’nun kazanmasıyla birlikte CHP’li isimler İBB’de görev almaya başladı. 


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, büyükşehir iştirak şirketlerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş’nin yönetim kurulu başkan vekilliğine Özgen Nama'yı getirdi. Nama, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP'nin Sancaktepe Belediye Başkan adayıydı.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı olan Özgen Nama İstanbul Halk Ekmek A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkan vekili olurken,  CHP Sancaktepe eski ilçe başkanı ve belediye başkan aday adayı olan Alper  Yeğin’de İBB işletmesi İSTAÇ A.Ş’ ye Başkan danışmanı oldu. Ayrıca CHP Ümraniye Belediye Başkan Adayı Cafer Aktürk’te  İstanbul Şehir Hatları Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevlendirildi.

Haber okunma sayısı: 13570Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ