Hüseyin Aydoğdu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl dönümünü kutladı.
18 Mayıs 2019 Cumartesi 05:18

SANCAKTEPE -İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.


Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu mesajında “ 19 Mayıs 1919’da Samsun’da yakılan İstiklal ateşi, bugün yine o gün ki azim ve coşkuyla milletimizin gönlündeki yerini muhafaza etmektedir. Milletimizin sahip olduğu ve geçmişten günümüze hiç değişmeyen, yüreklerde muhafaza edilen bağımsızlık ve memleket sevgisi, ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmasında sahip olduğumuz en büyük güçtür.
Eğitimciler olarak bizlere düşen, bir asır önce yakılan istiklal ateşinin aydınlattığı yolda, birlik ve beraberlik içinde yürüyen ve aşkla ülkesini daima ileriye taşıma çabası veren gençlerimizi; yükselişi süren ülkemize ve necip milletimize yaraşır şekilde, gelişen ve değişen dünya şartlarına hazırlamaktır. 
Bu düşüncelerle tüm gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.” dedi. 


Haber okunma sayısı: 2864

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ