Hüseyin Aydoğdu’nun 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası Mesajı

huseyin-aydogdunun-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-haftasi-mesaji

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu,15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.
12 Temmuz 2018 Perşembe 13:22

 SANCAKTEPE - Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu mesajında “ Ülkemiz 15 Temmuz 2016 tarihinde milli iradeyi hedef alan büyük bir ihanet girişimine, menfur bir kalkışmaya maruz kalmış, geleceğine sahip çıkan şanlı milletimiz o gece sayısız kahramanlık destanı yazarak darbecilere fırsat vermemiştir. 
Milletimizin ülkesine ve iradesine kararlı şekilde sahip çıkması karşısında, darbecilerin ne silahları, ne tankları, ne uçakları işe yaramamıştır. Vatana ihanet girişiminin karşısında ülkemizin her köşesinde tüm meydanlarında vatandaşlarımız her zorluk karşısında olduğu gibi bir araya gelerek aynı duyguyla tek yürek tek vücut olarak mücadele etmiştir. 
Bu duygularla tarihimizde şanlı bir direniş olarak yerini alan bu mücadelede göğsünü siper, canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, vatan savunmasında cesurca canı pahasına mücadeleden geri durmayarak ileriye atılan gazilerimizi minnetle anıyorum.” dedi.
Haber okunma sayısı: 812

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ