Hava Soğuk Kimse Dışarıda Kalmasın

hava-soguk-kimse-disarida-kalmasin

Sokakta yaşayan vatandaşlarımızın olumsuz hava şartlarından korunması için İstanbul Valiliğinin koordinasyonunda,ihtiyaç sahibi, kimseniz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımıza bakım, iaşe ve barınma hizmeti sağlanacak.
08 Aralık 2020 Salı 14:05

Sokakta yaşayan vatandaşlarımızın olumsuz hava şartlarından korunması için İstanbul Valiliğinin koordinasyonunda, “Hava Soğuk Kimse Dışarıda Kalmasın! Misafir Edelim” çalışmasıyla ihtiyaç sahibi, kimseniz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımıza bakım, iaşe ve barınma hizmeti sağlanacak.

 
08 Aralık Salı günü Kaymakamlık toplantı salonunda ihtiyaç sahibi, kimseniz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımızla ilgili yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantı Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu başkanlığında gerçekleşti.
 
Toplantıya; Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun yanı sıra, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kamal, İlçe Emniyet Müdürü Veli Şengül, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Başan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Günnur Savaş, İlçe Sosyal Hizmet Müdürü Alper Alp, İlçe SYDV Müdürü Ali Özdemir ve Sancaktepe Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Mustafa Tepe katıldı.
 
Toplantıda bir konuşma yapan Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, “Sokakta yaşayan vatandaşlarımızın olumsuz hava şartlarından korunması için İstanbul Valiliğimizin koordinasyonunda bir çalışma başlattık. İhtiyaç sahibi, kimseniz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımıza bakım, iaşe ve barınma hizmeti sağlayacağız “ dedi.
 
Devletin toplumun tüm kesimlerinin yanında olduğunun altını çizen Kaymakam Çakıroğlu, “ İhtiyaç sahibi, kimsesiz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımızdan lütfen bizi haberdar edin “ ifadelerini kullandı.
 


 

Haber okunma sayısı: 12127Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ