HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

hasan-kanbur-sancaktepe-icin-basvurdu

AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.
12 Kasım 2018 Pazartesi 09:56

SANCAKTEPE -  AK Parti’de aday adaylık müracaatları tüm hızıyla sürüyor. Yenidoğan, Sarıgazi ve Samandıra bölgesinin yakından tanıdığı, dürüstlüğü ile halkın güven ve sevgisini kazanmış, Doğu Karadeniz bölgesinin yetiştirdiği ender şahsiyetlerden biri olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, Sancaktepe Belediye Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.


AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, Samandıra’da ki AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

Kanbur, başvuru belgelerini Teşkilat Başkanı Azmi Yaşar ile Sekreterlik Başkanı Ayşe Aydemir Dilber’e teslim etti. Daha sonra Kanbur ve beraberindeki heyeti makamında konuk eden AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir aday adayı olan Hasan Kanbur’u tebrik ederek hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diledi.DAVANIN BİRER NEFERİ OLARAK YOLA ÇIKTIK

Emanet, Selahiyet ve Adalet ilkesiyle “Az laf çok iş”  sloganı ile yola çıkan Kanbur, başvurusunun ardından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyüyen ve gelişen bir Türkiye var. Türkiye artık eski Türkiye değil. Dünyada söz sahibi, dünya ile yarışan, üreten bir Türkiye var. AK Parti’nin her kademesi bu millete hizmet etmenin noktası olmuştur. Bizlerde bu partinin ve davanın birer neferi olarak yola çıktık” dedi.
BEN DE VARIM!

AK Parti’deki yarışın hizmet yarışı olduğunu anlatan Kanbur, “Aday adaylık başvurumuzu yaptık. Bu bir hizmet yarışıdır. Sancaktepe’ye ve İstanbul’umuza, halkımıza ve bize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Değişim, Dönüşüm, Gelişim projesi hazırlayıp yüzyılların şehirlerinin alt ve üst yapısını yeniden planlayıp yapılandırmamız gerekmez mi? Programlarımızı buna göre yapmak durumundayız. Şiarımız “Emanet”, “Selahiyet”, “Adalet” ilkesi ile “Az laf çok iş” üretmektir.

Özel sektörde ve kamudaki bu kadar yıllık teknik tecrübelerimi ve bilgilerimi, dürüstçe, sevgiyle ve saygıyla halkımızın faydasına sunmak için Sancaktepe Belediye Başkanlığı’na adayım” dedi.

Kanbur başvuru ve açıklamasının ardından çalışmalarına başlayarak Sancaktepe’yi karış karış gezeceklerini ve projelerini anlatacaklarını söyledi.

Hasan Kambur " Bendeniz 1969 yılı Rize'de doğdum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. İlk ve Ortaöğretimimi Rize'de Üniversite'yi Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisli bölümünde okudum.
Mesleğimi özel sektör ve 22 yıldır kamuda gerçekleştirdim. Memuriyetime Yenidoğan Belediyesinde başaldım. Zabıta Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Planlama Müdürlüğü, Teknik başkan Yardımcılığı yaptım. Daha sonra İSKİ'de  yine bu bölgede tüm beldelerin alt yapılarından sorumlu Beledeler teknik Şefliği görevini yaptım. Sultanbeyli ve Kadıköy İlçelerinde Teknik şeflik yaptım. Sarıgazi Belediyesinde Fen ve İmar İşleri Müdürlüğü görevinde bulundum.  İSKİ'nin Ümraniye  Bölgesi Şube Müdürlüğü görevinde bulundum. Yenidoğan Belediyesinde Belediye Başkan Yardımcılığı yaptım. İSKİ'nin Anadolu Yakası Havza Müdürlüğünde ve Emlak İstimlak Dairesinde mesleğimi yaptım. Şimdi ise istifa ederek adalık için başvuruda bulundum." diye konuşarak kendisini tanıttı.


Haber okunma sayısı: 1027

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ