Halil Bakan, Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformunda

halil-bakan-sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformunda

Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun etkinliklerinde yer alacağını söyledi.
10 Ekim 2018 Çarşamba 00:11

 SANCAKTEPE - Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’na Tokat İli Dernekler Federasyonu Başkanı Halil Bakan da destek veriyor. Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun etkinliklerinde yer alacağını söyledi. 

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Başkanı Salih Şimşek, Başkan Yardımcıları Rukkiye Yıldırım, Kaya Çardak ve İbrahim Ballı ile birlikte Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan Saray Et Lokantasında bir araya geldiler. 
Tokat sevdası ve Tokatlı olarak Sancaktepe ilçesinde birlik ve beraberlik içinde çeşitli etkinlikleri gerçekleştirmek üzere yapılan kısa toplantıda Keşkek Etkinliği görüşüldü. İlk etkinlik ise Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun hazırlayacağı Keşkek Günü oldu. Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan kendisinde Keşkek etkinliğinde yer alacağını ifade etti.

İlerici, yenilikçi yönü ile tanınan TOKDEF Tokat ili Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan
 Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformuna katıldı. Federasyon Genel Başkanı Halil Bakan “ Söz konusu Memleket olduğunda o bu şu demeden herkesle yan yana gelir. Hemşehrilerimizin birliği beraberliği için üzerimize ne düşüyorsa gereğinden fazlasını yapmaya her zaman hazır olduğumuzu belirtirim” dedi.

Birlik, beraberliğin önemine vurgu yapan Sancaktepe Kültür Platformu Başkanı Salih Şimşek;
 “  Biz birlikte Tokatlıyız” dedi.

Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi ve Tokatlı Rukkiye Yıldırım’da; Tokatlılar Kültür Platformu ile daha güçlü olacağız dedi. 
Mali Müşavir Bağımsız Denetçi  Kaya Çardak “  Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Tokatlıların birleştiği tek adres olacağına inanıyorum. İnşallah Bundan sonra  Sancaktepe’de kurulan Tokat İli, İlçe ve Köy Dernekleri ile iş birliği halinde etkinlikler de yapacağız” dedi.

İbrahim Ballı
 “ Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu keşkek etkinliği ile tüm tokatlıları birleştirecektir.” Dedi.

Tevfik Erk / İstanbul Haber okunma sayısı: 1471

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ