GAZİ OKTAY KAYA, MÜBAREK KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

gazi-oktay-kaya-mubarek-kurban-bayramimiz-kutlu-olsun

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İSTANBUL ANADOLU Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya Kurban Bayramı tebrik mesajı yayınladı.
30 Temmuz 2020 Perşembe 21:53

 Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İSTANBUL ANADOLU Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya Kurban Bayramı tebrik mesajı yayınladı.


Gazi Oktay Kaya mesajında ; " Aziz milletimiz,
Sınırları şehit kanlarıyla çizilmiz cennet vatanımızda , ay yıldızlı bayrağımız gönderden inmesin , ezanlarımızın sesi dinmesin ,bu topraklarda Türk milleti özgürce yaşasın diye kendilerini vatana kurban eden Aziz şehitlerimizin ve şehitlerimizin canlı şahitleri, kahraman gazilerimizin sayesinde, huzur içinde bir mübarek Kurban Bayramını daha idrak edeceğiz.
Başta aziz şehitlerimizin aileleri olmak üzere, kahraman gazilerimizin ve yüce milletimizin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, sağlık,huzur ve refah dolu günlere vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum.
Allah nice bayramları birlik ve dirlik içinde karşılamamızı nasip etsin inşallah.
Bu vesileyle sınırlarımızın güvenliği, ülkemizin huzur ve asayişi için görev başında olan Asker, polis tüm kahraman güvenlik güçlerimize  yüce Allah'tan güç, kuvvet ve kolaylıklar dilerken,   tüm aziz şehitlerimizi , ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi ve cemil cümle geçmişlerimizi birkez daha saygı ve rahmetle yad ediyorum. Mekanları cennet olsun.
Ne mutlu Türküm diyene.
Sevgi ve saygılarımla." dedi.Haber okunma sayısı: 3294

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ