Emrah Danacıoğlu'nun 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası Mesajı

emrah-danacioglunun-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-haftasi-mesaji

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.
12 Temmuz 2018 Perşembe 22:31

SANCAKTEPE - MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu mesajında “  Devletlerin birbirine karşı açık bir şekilde düşmanlık ilan etmesi, yıkımına teşebbüs etmesi elbette tarifi imkansız şekilde risklidir. Ki böylesi bir duruşu Türk Milletine ve Türkiye Cumhuriyeti Devletine alenen göstermek büyük bir cesaret ve yüreklilik istemektedir. Böylesi bir cesarete sahip olduğunu zannedip Türk’e baş kaldıran devletler tarihte gereken cevabı fazlasıyla aldıklarından ötürü günümüzde böylesi aleni bir çıkışa asla cesaret edememektedir.
İşte 15 Temmuz kapalı kapılar ardında Türkiye’yi bölmeye, çatıştırmaya ve yıkmaya uzanacak hain işgal girişiminin ve planının başlangıç noktasıydı. O gece içeriden ve dışarıdan tüm işbirlikçiler harekete geçmiş tarihte olmamış şekilde kutsallarımız bir biri ile çatışır hale gelmişti. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tüm imkanlarından faydalanmış, Türk Milletinin yıllar boyu sadakasını, fitresini, zekatını sömürmüş işbirlikçi zihniyet harekete geçmiş gerçek yüzünü hepimize göstermişti.
İşte tamda bu esnada Türk Milletinin feraseti, dirayeti o karanlık gecenin aydınlanmasına vesile oldu. Şehitler verdik, yurdumuzu vermedik. Gaziler verdik, işbirlikçilerin milletimizi bölmesine müsa de etmedik. Düşmanın gözüne bakarak tıpkı tarihte olduğu gibi bu bileği bükecek daha anasının karnından doğmadı dedik.
Bu vesile ile başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere mukaddesatımızın korunması için toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, ailelerine sabırlar, gazilerimize şifalar niyaz ediyorum.” Dedi.

Haber okunma sayısı: 1338

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ