Dünyagöz Sultanbeyli, göz sağlığına dikkat çekiyor

dunyagoz-sultanbeyli-goz-sagligina-dikkat-cekiyor-

Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçe sakinlerine yoğun hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Sultanbeyli'de göz sağlığına dikkat çekmek için çeşitli etkinliklerde bulunuyor.
29 Nisan 2018 Pazar 12:54

SANCAKTEPE - Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçe sakinlerine yoğun hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Sultanbeyli'de göz sağlığına dikkat çekmek için çeşitli etkinliklerde bulunuyor. Bu etkinliklerden birini de Sultanbeyli’de bulunan Atlaspark Alışveriş gerçekleştiren Dünyagöz Sultanbeyli açtıkları stantta vatandaşlara broşür dağıttı. Stantta bulunan palyaço ise çocukların ilgi odağı oldu.  Dünyagöz Sultanbeyli Koordinatörü Özlem Uysal “ Bu tarz etkinliklerle hem kurumuzu tanıtıyor, hem de göz sağlığının önemine dikkat çekmek istiyoruz” ifadelerinde bulundu. 

Yazın Tadını Doğru Güneş Gözlüğü ile Çıkarın
Göz sağlığına dikkat çeken Dünyagöz Sultanbeyli doktorları, tüketicileri yazın kullandıkları güneş gözleri konusunda uyarıyor.  Uyarıda “Güneş gözlükleri, tarzınızı yansıtmak için harika birer aksesuar. Ancak en önemli görevleri, gözleri zararlı ultraviyole ışınlara (UV) karşı koruyor olmaları. Güneş ışınlarının gözlerde oluşmasına büyük katkıda bulunduğu katarakt, maküla dejenerasyonu ve kuşkanadı hastalığı gibi problemler ise, ciddi görme kayıplarına yol açabiliyor.”deniliyor.
Dünyagöz  doktorları , yaz aylarında etkilerini arttıran UV ışınlarının oluşturabileceği olumsuz etkilere karşı güneş gözlüğü seçiminin önemi ve seçim aşamasında dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili önemli bilgiler paylaşıyor.

Tevfik Erk / İstanbul 


 

Haber okunma sayısı: 1302

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ