Dünyagöz Ailesi İftarda Buluştu

dunyagoz-ailesi-iftarda-bulustu

Maltepe’de bulunan Barbun Restaurant’ta gerçekleştrilen iftar yemeğine Dünyagöz çalışanları ve davetliler katılım gösterdi.
14 Haziran 2018 Perşembe 17:28

 Kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği her bölgede göz sağlığı konusunda en yeni teknoloji ve tedavi yöntemlerini uygulayan Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun İstanbul Anadolu 2. Bölge Direktörü (Pendik-Sultanbeyli) Özlem Uysal’ın ev sahipliğinde iftar yemeği verildi. Maltepe’de bulunan Barbun Restaurant’ta gerçekleştrilen iftar yemeğine Dünyagöz çalışanları ve davetliler katılım gösterdi.

Maltepe Barbun Restaurant’ta gerçekleşen iftar yemeğine 100 kişinin katıldığını belirten İstanbul Anadolu 2. Bölge Direktörü (Pendik-Sultanbeyli) Özlem Uysal gecenin sonunda, “Herkesin sevdikleri ve aileleriyle bir araya geldiği iftar sofrasında, bugün de Dünyagöz ailemizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Farklı departmanları bir araya getirdiğimiz bu yemeğimizde, yeniden bir aile olduğumuzu hissettik. Katılım gösteren herkese teşekkürlerimi sunuyor ve bu güzel organizasyonun ev sahipliğini yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şekline konuştu.
Haber okunma sayısı: 1276

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ