CHP Sancaktepe’den Site ziyaretleri

chp-sancaktepeden-site-ziyaretleri

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Alper Yeğin, İlçe Başkan Yardımcıları Arslan Zor ve Sevim Aksu ile birlikte Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesinde bulunan siteleri ziyaret ettiler.
04 Ekim 2018 Perşembe 18:57

 SANCAKTEPE - Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Alper Yeğin,  İlçe Başkan Yardımcıları Arslan Zor ve Sevim Aksu ile birlikte Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesinde bulunan siteleri ziyaret ettiler.

Kent Life ve Dora Life sitelerini ziyarete den CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin ve İlçe Başkan Yardımcılarının ilk durağı Sancaktepe Kent Life oldu. Burada Kent Life Site Yönetim Kurulu başkanı Hüsniye Şahin, site yönetim kurulu üyeleri İlhami Kanbaş ile Nimet Paksoy, site müdürü Hasan çelik CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin ve beraberindekileri karşıladılar. 
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin ziyaretlerinin siyaset yapmak olmadığını “komşularımızla sohbet etmeye geldik” ifadelerinde bulundu.  Ziyarette her ne kadar siyaset konuşulmasa da  Alper Yeğin’e Belediye Başkanı Aday Adayı olacak mısınız sorusu soruldu. İlçe Başkanı Alper Yeğin “ belediye Başkan Aday Adayı ve Meclis Üyesi Aday Adayı olmak isteyenler ilçe başkanlığımıza müracaat edecekler. Ben de Aday Adayı olacağım.  Birkaç arkadaşımızda olacak. Sonucun hayırlı olmasını diliyorum. Benim bir sloganım var, o da SANCAKTEPE KAZANACAK” şeklinde konuştu. 
Site sakinlerinin de katıldığı ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Alper Yeğin site hakkında bilgileri aldı, sorulan soruları da içtenlikle cevapladı. 
Kent Life sitesinin misafirperverliğinden oldukça memnun olan İlçe Başkanı Alper Yeğin, Kent Life site yöneticilerine tek tek teşekkür etti.
Daha sonra Dora Life geçen İlçe Başkanı Yeğin ve beraberindekiler burada Site Müdürü Ahmet Olcay ve halkla ilişkiler müdürü Şefkinaz Şenel ile görüştüler. Görüşmenin ardından site yöneticilerine teşekkür eden ilçe yöneticileri ziyaretlerini sonlandırdılar.
Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 1187Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ