CHP Sancaktepe’de Muharrem Aydın coşkusu

chp-sancaktepede-muharrem-aydin-coskusu

CHP Sancaktepe’de Muharrem Aydın coşkusu
04 Aralık 2019 Çarşamba 22:13

SANCAKTEPE - CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, yoğun katılımın olduğu İlçe Merkezinde yaptığı kısa konuşmada İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Kalabalığın içinden güçlükle geçen Muharrem Aydın alkışlarla konuşmasına devam etti. Salonda bulunan partililerin coşkusu İlçe Başkan Adayı Muharrem Aydın’ı heyecanlandırdı.


Muharrem Aydın yaptığı kısa konuşmada kendini tanıttı ve iki önemli seçim atlattığını bunun için ilçe örgütümüzdeki tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum diye konuştu.

Muharrem Aydın konuşmasında aile yapısı, eğitim hayatı, mesleği, siyasi yaşamı hakkında kısa bilgi verdi.  Ardından yaptığı konuşmada eğitim , bilim, kültür sanat ve toplumsal duyarlılık konusunda önümüzde ki süreçte daha duyarlı olarak çalışacağız ifadelerinde bulundu.

Parti de ki son seçim sürecine değinen Muharrem Aydın, “31 Mart ve 23 Haziran seçim sürecinde gece gündüz çalıştık. Bunun için yanımızda olan bu çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni dönem de yapacağı çalışmalarda kısaca değinen Muharrem Aydın “ Yeni dönem de paneller, seminerler ve kültür sanat çalışmalarımız yoğun olacaktır” şeklinde konuştu.

Muharrem Aydın son olarak ilçe örgütünün oylarına talip olduğunu söyleyerek aday olduğunu açıkladı. Yoğun kalabalığın alkışları arasında partililerin tebriklerini kabul etti. 
Tevfik Erk / İstanbul


Haber okunma sayısı: 1473

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ