CHP Sancaktepe, Birlik Cemevi’nde Muharrem oruç lokmasını canlarla paylaştı

chp-sancaktepe-birlik-cemevinde-muharrem-oruc-lokmasini-canlarla-paylasti

CHP Sancaktepe,Birlik Cemevi’nde Muharrem oruç lokmasını canlarla paylaştı.
09 Eylül 2019 Pazartesi 03:22

SANCAKTEPE - Birlik Cemevi’nde Muharrem Oruç Lokmasına yoğun katılım oldu. Yer bulamayan canlar sırasını beklediler. Katılan canlar Cemevi Dedesinin ettiği duaların ardından oruçlarını açtılar.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın  ve İlçe Yönetimi, Birlik Cemevi’de canlarla Muharrem Oruç lokmalarını paylaştılar. 
Oruçların açılmasının ardından Birlik Cemevi Başkanı Korkaz Şencer ve Birlik Cemevi eski Başkanı İbrahim Taş,  CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın’a Cemevi  ve yapmak istedikleri çalışmalar hakkında kısa bilgiler verdi. 
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın “  İlçemizin Cemevlerinden biri olan Birlik Cemevi’nde Muharrem Oruç Lokmamızı paylaştık. Tutulan oruçları, edilen duaları ve verilen lokmaları Allah Kabul etsin.” İfadelerinde bulundu.
Birlik Cemevi Başkanı Korkmaz Şencer, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın ve İlçe Yöneticilerine katılımlarından dolayı teşekkür eetti.
Birlik Cemevi’nde verilen Oruç Lokmasına CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, Belediye Meclis Üyesi Onur Özdemir, ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.
Tevfik Erk / İstanbulHaber okunma sayısı: 2216

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ