Cengiz Öksel, Kalite tesadüf değildir

cengiz-oksel-kalite-tesaduf-degildir-

NURSEL A.Ş.Doğalgaz peteklerinde Termo Clas Markası ile konforu sunuyor.
27 Ekim 2020 Salı 12:17

 Kalorifer Peteklerinin imalatı ve banyo aksesuarı satışı ile yapı malzemeleri sektöründe her geçen gün büyüyen Nursel Yapı A.Ş. ‘nin Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Öksel’le görüştük. Güler yüzlü Sancaktepeli iş insanı Cengiz Öksel, Termo Class markası ile panel üretimi yapıyor. Aynı zamanda Alvit markasınında İstanbul Bölge Bayiliğini yapıyor.  


Sancaktepe ilçesinden Anadolu’ya uzanan bir çok hikaye vardır. İlçenin üretici iş insanı Nursel Yapı A.Ş.’nin  Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Öksel’de bu iş insanlarından biri. Üretimi ve satışını yaptığı diğer ürünleri İstanbul başta olmak üzere Anadolu’nun bir çok il ve ilçesinde vatandaşların kullanımına sunuyor. 
2010 yılından beri faaliyette olduklarını söyleyen Cengiz Öksel; “ Teknolojiyi takip eden, kaliteli üretim anlayışı ile müşterileri ile kalıcı ilişkiler gerçekleştiren, Sosyal ve ekonomik değer yaratarak ilçemize ve ülkemize ekonomik katkı da bulunuyoruz.” Dedi.
Kalite tesadüf değildir diyen Cengiz Öksel ; “ Nursel Yapı olarak imalatımız olan Termo Clas panel üretimimiz Çayırova tesislerinde üretiliyor. Panel radyatör üretimi olarak 100 bin metre üretim kapasitesine sahibiz. Panel radyatör petekleri imalatında kaliteye önem veren teknolojiyi takip eden, mükemmel ve doğru fiyatlı ürünler ile bir dünya markası olmak vizyonu ile çalışıyoruz. Üretimini ve satışını yaptığımız panel radyatörlerinde boyanın kalitesi, saç kalınlığı ve panel aralıkları önem verdiğimiz bir konu. Toptancılara satış yapıyoruz. Müşterilerimiz çalışmalarımızdan memnun, onların memnuniyeti bizleri daha dikkatli olmaya zorluyor. Isınmada en önemli  konu binanın yalıtımıdır. Yalıtım sayesinde enerji tasarrufu sağlarsınız. Seçtiğiniz kombinin kapasitesi ve panel radyatörler de ısınmanızda önemli faktörlerdir. Tüm bu işler mühendislik hizmetinde zaten değerlendiriliyor.” İfadelerini kullandı.
Öksel; “ Tüm dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını ülkemizde bir çok kuruluşu etkiledi. Bu etkilenmeden bizlerde nasibimizi aldık. Fakat yılmadan, umutlarımı her geçen gün büyüterek bu salgınla birlik ve beraberlik içinde ülkece çıkacağımıza inanıyorum. Daha çok çalışacağız, ilçemize ve ülkemize yararlı bir vatandaş olarak bu görevimiz olmalı diye düşünüyorum.” Dedi.

Cengiz Öksel son olarak “ Bir inşaatın iç tesisat ürünlerini en uygun şekilde satışını yapıyoruz. Radyatör, Kombi, doğalgaz boruları, plastik borular ve ısıtma kazanları satışının yanında Nursel Yapı olarak, müşterilerimize Klima, banyo ve mutfak dolapları, Duşa Kabin,  Banyo mobilyaları, musluk bataryaları,  banyo ürünleri, tamamlayıcı ürünlerin satışını yapmaktayız. Nursel Yapı A.Ş. olarak  Termo Clas markası ile ürettiğimiz doğal gaz petekleri ile de evlerin ısınmasına katkı sağlıyoruz. “  Şeklinde konuştu.

Haber : Tevfik Erk 
 

 

Haber okunma sayısı: 9155Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ