BORA YÖRÜKOĞLU EĞİTİME DESTEK VERMEK, ÖNEMSEMEK GEREKİR

bora-yorukoglu-egitime-destek-vermek-onemsemek-gerekir

Ordu Gürgentepe Akören Derneği’nin düzenlediği Burs Gecesine katılan İYİ Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Başkan Adayı olan Bora Yörükoğlu, Eğitimin en önemli bir konuların başında geldiğini söyledi.
10 Şubat 2020 Pazartesi 14:08

SANCAKTEPE - Ordu Gürgentepe Akören Derneği’nin düzenlediği  Burs Gecesine katılan İYİ Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Başkan Adayı olan Bora Yörükoğlu, Eğitimin en önemli bir konuların başında geldiğini söyledi.

Bora Yörükoğlu “ İlçemizde bulunan Ordu Gürgentepe Akören Derneği’nin düzenlediği bu etkinlik son derece anlamlı ve önemli. Kendi Bölgelerinde bulunan gençlerin eğitimine destek vermek için yola çıkmışlar ortada çok güzel bir amaç var. Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar malum, ekonomik anlamda aileler sıkıntı çekiyor çocuklarını okutamıyor veya okutmakta zorlanıyor. Tam bir imece anlayışı ile düzenlenmiş bir gece oldu. Yemekli bir gece düzenlemek yerine kültür merkezi kullanılması yemeğe gidecek olan masrafın öğrenciye gitmesi sağlanmış. Ayrıca plaket yerine kitap verilmesini de tebrik etmek gerekiyor. Bu anlamda dernek yöneticilerini tebrik ediyorum .” Dedi.

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkan Adayı Bora Yörükoğlu “ İlçeden arkadaşlarımızla katıldık. Elimizden geldiği kadar desteğimizi yaptık. Böyle amacı belli etkinliklerin desteklenmesi gerekir. Bizim de ilçe kongremiz kısmet olur da İlçe Yönetimine geldiğimizde kültür, sanat ve eğitim faaliyetlerine daha fazla önem vermeyi hedefliyoruz. Bu konular programlarımız da var. Sancaktepe’de güzel şeyler de oluyor. Bu memleket bizim el ele vermek birlikte olmak zorundayız. Son olarak şunları söylemek isterim. Birlikte başaracağız. Birlikte iyi olacağız” sözleri ile duygularını dile getirdi.
Haber: Tevfik Erk / İstanbulHaber okunma sayısı: 3723

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ