Bora Yörükoğlu “ Birlikte çok daha İyiyiz”

bora-yorukoglu--birlikte-cok-daha-iyiyiz-

İYİ Parti Sancaktepe ilçesinde seçim heyecanı başladı. Mevcut İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’ün aday olduğunu açıklamasının ardından İlçe Yöneticilerinden Bora Yörükoğlu da ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklamıştı.
06 Şubat 2020 Perşembe 00:57

SANCAKTEPE - İYİ Parti Sancaktepe ilçesinde seçim heyecanı başladı. Mevcut İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’ün aday olduğunu açıklamasının ardından İlçe Yöneticilerinden Bora Yörükoğlu da ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklamıştı.

İstanbul doğumlu olan Bora Yörükoğlu aslen Amasya’lı bir iş insanı. Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Yörükoğlu, ilçe başkanlığı seçimlerine sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Sancaktepe ilçesinin 19 mahallesinde partisinin delegeleri ile görüşüyor ilçe başkanı seçildiğinde  yönetim ilkelerini ve önceliklerini anlatıyor.

Delegelerin ilgisini ve dikkatini çeken Bora Yörükoğlu, ilçenin 19 mahallesinde delegelerin ilgisinden son derece memnun.Açık, dürüst ve hesap verebilir olmanın önemini anlatan Bora Yörükoğlu
“ Çoğulcu, katılımcı, kapsayıcı pozitif siyaset yapmak, somut hedeflere sahip olmak ve odaklanmak, çözüm üretmek ve çalışkan olmak, eleştiriye açık ve özgür düşünceli olmak, siyaseti değerler üzerinden üretmek ve yapmak, milliyetçiliği kültürel ve ekonomik alanlara taşımak, farklılıklara saygılı olmak, milli menfaatlerimizi her alanda ön planda tutmak olacaktır.” İfadeleri ile öncelikli yönetim ilkelerini başlıklar halinde sıraladı.Bu ilkeler ışığında hedeflerini sıralayan Bora Yörükoğlu
“ Katılımcı, demokratik ve şeffaf bir yönetim, etkin kapsayıcı bir teşkilat yapısı kurmak, kadınlarımız ve gençlerimize hak ettikleri değeri vermek, Eğitime destek vermek, sivil toplum kuruluşları ile yakın ilişkiler geliştirmek, sosyal yardımları çoğaltmak ve etkinleştirmek, üye sayısının arttırılması ve üyeler ile etkin iletişim kurmak, etkin bir insan kaynakları bölümü oluşturmak” olduğunu söyledi.İYİ bir Türkiye için yola çıktıklarını söyleyen Bora Yörükoğlu son olarak “İYİ bir gelecek için beraber olacağız. Beraber başaracağız. Birlikte çok daha iyiyiz” dedi. 

Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 4157Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ