Birlik ve Beraberlik Gecesinde Sancaktepe Belediyespor’a tam destek

birlik-ve-beraberlik-gecesinde-sancaktepe-belediyespora-tam-destek-

Sancaktepe Belediyespor Kulübü, Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi.
01 Kasım 2018 Perşembe 05:46

SANCAKTEPE - Sancaktepe Belediyespor Kulübü, Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi.  Düzenlenen gece de Sancaktepe Belediyespor’un başarısı için el ele olmalıyız mesajı verildi. 

Spor severlerin buluştuğu Birlik ve Beraberlik Gecesine Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Tarık Yusuf Uçar,  Selçuk Bostan, Rıfkı Bektaş, Hasan Kamal, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu ve Sancaktepeli İş Adamları katıldı.

Sancaktepe Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Genç, geceye katılan davetlilerle tek tek ilgilendi. 
Düzenlenen gecede Sancaktepe Belediyespor Kulübü’nün başarılarını ve sporcularını  tanıtan bir video gösterimi oldu. Kulüp Başkanı Mehmet Genç, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu  birer konuşma yaptılar. Konuşmalarında sporun önemli olduğu vurgulandı. Başarı için birlikte ve beraber olunması istendi. Geceye katılan tüm davetlilerin tam desteğini alan Sancaktepe Belediyespor’un çalışmalarında yeni başarılara imza atması bekleniyor.  


Kaymakam Çakıroğlu “ Spor faaliyetlerini önemsiyoruz”
Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu konuşmasında;” Bu gün burada Sancaktepe Belediyespor’umuzun  birlik beraberlik yemeği için toplanmış bulunmaktayız. Değerli konuklar, hepimizin bildiği gibi İstanbul’un en yeni ve en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi konumundayız. Bu sene sonu itibariyle nüfusumuz 425 bin olacağını tahmin etmekteyiz. Tabi ki bu nüfus artışına paralel şekilde ilçemizdeki gelişmelerinde aynı şekilde olması gerekir. Gerek Eğitim alanında, gerekse spor alanında, Kültürel alanda, sanatsal alanda ve sosyal alanda aynı paralelde gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ilçemiz yeni bir ilçe ve bu nüfusa uygun hareket edilmesi gerekir diye düşünüyorum. 22 bin rakamı önemli, ailelerini de kattığımızda 100 bin rakamını buluyor. Spor faaliyetlerini önemsiyoruz. Burada bu çalışmayı sosyal sorumluluk projesi adı altında  da değerlendirmek mümkündür. Sancaktepe Belediyespor’un sporcularına, yöneticilerine, Kulüp Başkanı  Mehmet Genç ve Belediye Başkanı İsmail Erdem’e başarılar diliyorum. “ dedi.
Başkan Erdem “22.150 lisanslı sporcu ile Türkiye sıralamasında ikinci sıradayız “
Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem Konuşmasında ; “ Spor Evrensel bir kavram, spor barıştır diyoruz, dostluktur diyoruz, birlikte yaşama kültürünün ta kendisidir, adresidir diyoruz. Takım Oyunu kollektif anlayış, paslaşma paylaşmanın da göstergesidir diyoruz. Onun için barışık toplumlar da , sevgi ve muhabbetin var olduğu toplumlarda spor her zaman öne çıkmıştır. 
Sancaktepe Belediyesi kuruluşundan bu güne 10. Yılındayız ve her alanda ilkleri başardık. Gençlerimizin istikbali açısından, eğitime, kültüre, sanata, spora öncelik verdik ve bu gün 22.150 lisanslı sporcu ile Türkiye sıralamasında İBB’den sonra ikinci sıradayız. 100 yıllık kulüpleri geride bırakmışız. Burada ideallerimiz  var. Hedeflerimizi büyük tuttuk. Bu gün burada birlik ve beraberlik yemeğine katılan tüm Sancaktepe Belediyespor’un dostlarına katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum”şeklinde konuştu.


Kulüp Başkanı Genç “ Dünyanın her tarafında Sancaktepe adını duyuracağız “
Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç; “ Sancaktepe Belediyespor Kulübü olarak, Sancaktepe’nin gurur duyacağı bir kulüp haline geldik. Bu noktada bizlere önderlik eden, çalışkanlığı, başarısı ve ileriyi gören ufku ile bizlere yol açan Başkanımıza, Onursal başkanımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu gün 22 bin gencin elinden tutuyoruz. Bu gün 3 binin üzerinde çocuğumuzun  müsabaka yaptığı kulübün yöneticileri olarak karşınızdayız. Bunun sorumluluğunun büyük olduğunu biliyoruz. Sancaktepe’nin çocuklarını dünyanın bir çok yerine Türk Bayrağını dalgalandırmaları için o yarışmalara gönderiyoruz. İstiklal Marşımızı söyletiyoruz. 
Sancaktepe Belediyespor’a gönül vermiş siz değerli dostlarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Eğer sizlerde bizimle beraber yürürseniz, dualarınızı bizden esirgemezseniz, çocuklarımızın geleceği adına bizlere desteğinizi esirgemezseniz inanın dünyanın  her tarafında Sancaktepe’nin adını duymaya duyurmaya ant içtik ve ant içmeye devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu
Tevfik erk / İstanbul 
Haber okunma sayısı: 579

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ