Başkan İsmail Erdem'in Ramazan Ayı mesajı

baskan-ismail-erdemin-ramazan-ayi-mesaji

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Ramazan Ayı nedeniyle yayımladığı mesajında Ramazan Ayı'nın tüm İslam âlemi tarafından özlemle beklenen ay olduğunu söyledi.
15 Mayıs 2018 Salı 11:25

 SANCAKTEPE - Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Ramazan Ayı nedeniyle yayımladığı mesajında Ramazan Ayı'nın tüm İslam âlemi tarafından özlemle beklenen ay olduğunu söyledi.

Ramazan Ayı nedeniyle mesaj yayımlayan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem mesajında : "Heyecanı şimdiden bizleri sarmış olan Ramazan Ayı, yapacağımız ibadetler ile huzura ereceğimiz, maddi ve manevi yönden güzelliklerin yaşandığı bir aydır. Getirdiği bereketi ile yüreklerde mutluluk ve manevi coşkular oluşturmaktadır. 11 Ayın Sultanı olan bu ay, Müslüman âlemi tarafından özlemle beklenen bir aydır. Ramazan, paylaşmanın, dayanışmanın, hatırlamanın ve gönüllere girmenin eşsiz bir fırsatıdır. Dostluğun, yakınlığın, hal ve hatır sormanın manevi miladıdır. Ramazan iftar sofraları misafirlerle güzelleşecek,  akraba ve büyükler ziyaret edilecek, umutlar tazelenecektir. Dargınlıklar bitecek,  ertelenmiş kucaklaşmalar ve gecikmiş buluşmalarla kardeşliğimiz daha da pekişecektir. Bu ay içerisinde başta aile yuvalarımız, camilerimiz, çevremiz, hatta cadde ve sokaklarımız daha bir canlılık içerisinde olacaktır. Bu ayda ferdi sorumluluklarımız yanında toplumsal sorumluluklarımızın da yerine getirilmesine gayret edeceğiz. Sancaktepe Belediyesi olarak halka sunacağımız hizmetlerle ramazan ayının daha huzurlu, güvenli ve mutlu geçmesinde önemli katkılarda bulunacağız. Yaz ramazanlarının vazgeçilmezi sokak iftarları da Ramazan boyunca her mahallemizde büyük bir kaynaşmaya vesile olacak." dedi.Haber okunma sayısı: 929

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ