Başkan İsmail Erdem, Okul Aile Birliği Başkanları ve Yöneticileri İle Buluştu

baskan-ismail-erdem-okul-aile-birligi-baskanlari-ve-yoneticileri-ile-bulustu

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri ve kent merkezindeki okul müdürleri ve okul aile birliği Başkan ve aileleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
03 Kasım 2018 Cumartesi 03:05

SANCAKTEPE - Sancaktepe'de  eğitimcilerin bir araya geldiği toplantıya, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu,ve ilçede görev yapan okul aile birliği Başkan ve aileleri katıldı.


Başkan İsmail  Erdem, eğitime elinden gelen maddi ve manevi desteği vereceğini belirterek amaçlarının eğitimde kaliteyi artırmak olduğunu kaydederek “Belediye olarak görev süremiz boyunca 20 Bilgi Evi açtık. 55 binden fazla çocuğumuz buralardan yaralanıyor. Bir tane çocuğumuza üniversitenin kapısını açabilirsek, en büyük başarı bence bu olur" diye konuştu. Sancaktepe’de yeni yapılan okullar ve diğer hizmetlerden bahseden Erdem, okulların eksikliklerinin giderilmesi noktasında fiziki manada belediye olarak üzerlerine düşen ne varsa onu yapmanın gayreti içerisinde olduklarını dile getiren Erdem, eğitime gönülden verdikleri hizmetlerden dolayı okul müdürlerine teşekkür etti.

Eğitime yapılan yatırımlarda yerel yönetimlerin fonksiyonlarının önemine dikkat çeken Başkan İsmail Erdem bundan sonraki süreçte de Belediye olarak eğitime yönelik hizmetlerin devam edeceğinin müjdesini verdi.

Haber okunma sayısı: 543

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ