Başkan Döğücü’den Muhtarlara Kutlama

baskan-dogucuden-muhtarlara-kutlama

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle ilçemizde bulunan 19 mahalle muhtarı ile bir araya geldi.
20 Ekim 2020 Salı 16:17

 Düzenlenen yemekli toplantıya Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız ve Sancaktepe Mahalle Muhtarları katıldı.


19 Ekim Pazartesi günü gerçekleşen yemekli toplantıda söz alan Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü “Ben burada şahsım adına tüm Muhtarların Muhtarlar gününü kutlarım. Muhtarlık demek demokrasinin, yerel yönetimlerin başladığı yer demek. Onun için sizler millet ile devlet arasında köprü vazifesi görüyorsunuz. Şehrimizi hep birlikte kalkındırıyor ve geliştiriyoruz. Hizmeti birlikte yapıyoruz. Toplumda sorumluluk, yerel yönetimde, kurumlarda ve muhtarlıklardadır.Millet iradesiyle devlet elinin kesiştiği noktayı temsil eden muhtarlarımıza gerek pandemi döneminde, gerekse daha öncesinde yaptıkları fedakar ve sevgi dolu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Muhtarların halkla iç içe yaşayan, onların sorunlarını en iyi bilen insanlar olduğunu bu yönü ile mahallenin eli ayağı, gözü kulağı olduğunu belirten Başkan Döğücü, toplantı sonunda 19 Ekim Muhtarlar gününü tekrar kutlayarak günün anısına 19 Mahalle Muhtarı ile  hatıra fotoğrafı çektirerek çeşitli hediyeler takdim etti. 

Sancaktepe Muhtarları adına konuşan Sancaktepe Muhtarlar Derneği Başkanı Sadık Belkıs'da yaptığı konuşmada Başkan Döğücüye teşekkür etti.

Haber okunma sayısı: 1919Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ