Başkan Döğücü, “Sancaktepe’de tüm seslere kulak vermeye devam edeceğiz”

baskan-dogucu-sancaktepede-tum-seslere-kulak-vermeye-devam-edecegiz

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe ilçesinde tüm seslere kulak verip, ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.
07 Kasım 2019 Perşembe 09:27

SANCAKTEPE - Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe ilçesinde tüm seslere kulak verip, ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.
Düzenlenen yemekli toplantıya, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, kurum amirleri, Okul Müdürleri, İmamlar, Muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.


Toplantıda masaları tek tek dolaşan Başkan Döğücü, davetlilerle hal hatır sordu ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.Düzenlenen yemekli gecede, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ve Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürlerine hediye takdiminde bulundular. Osmangazi İlkokulu Müdürü Osman Ateşoğlu’da Atık Pil toplama kampanyasında başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür alan kişilerden biri oldu.Kaymakam Çakıroğlu ve Başkan Döğücü, Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim kurulu Üyeleri bir süre sohbet etti.

Gece de bol bol hatıra fotoğrafları çekilirken Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü toplantının ardından “İlçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri, kurum amirlerimiz, muhtarlarımız, okul müdürlerimiz ve imamlarımız ile bir araya geldik. Sancaktepe’deki tüm seslere kulak vermeye, ortak akılla hareket etmeye devam edeceğiz. “ şeklinde açıklamada bulundu.
Tevfik Erk / İstanbul 
 

Haber okunma sayısı: 1253

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ