Başkan Döğücü “Gönül Sofralarında” vatandaşlarla bir araya geliyor

baskan-dogucu-gonul-sofralarinda-vatandaslarla-bir-araya-geliyor

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, Ramazan ayı boyunca “Gönül Sofraları’nda Sancaktepe’li ailelerin konuğu olmaya devam ediyor.
16 Mayıs 2019 Perşembe 02:33

SANCAKTEPE -  On bir ayın Sultanı Ramazan ayının başlamasıyla birlikte ev ziyaretlerini sürdüren ve “Gönül sofraları” adı altında her akşam Sancaktepe’li ailelerin evinde iftarını açan Başkan Döğücü “Ramazan ayı boyunca oruçlarımızı gönlümüzün en rahat ettiği yerde vatandaşlarımızın evinde açacağız “ dedi.


Ramazan ayı boyunca hem gönüllerini hem de evlerini açan Sancaktepe halkına teşekkür eden Başkan Döğücü, onlarla aynı sofrada iftar açmanın kendisi için mutlulukların en büyüğü olduğunu belirterek "Amacımız, her zaman ki gibi vatandaşla iç içe, ele ele ve gönül gönüle olup hemdem olmaktır. Bizim soframızda nelerin olduğunun ve ne yediğimizin hiçbir önemi yok, önemli olan konuk olduğumuz gönlünü ve kapılarını bize açan kardeşlerimizle birlikte aynı sofrada Ramazan aynını güzelliğini ve bereketini paylaşmaktır" dedi.

Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Av.Şeyma Döğücü , “Ramazan Ayı boyunca hemşehrilerimizle aynı sofra etrafında buluşarak ekmeğimizi paylaşıp, onları dinleyeceğiz” dedi.
Haber okunma sayısı: 2906

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ