Başkan Av.Şeyma Döğücü, Sancaktepe Muhtarlarıyla biraraya geldi

baskan-avseyma-dogucu-sancaktepe-muhtarlariyla-biraraya-geldi

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü , mahalle muhtarları ile bir araya gelerek yürütülen hizmetler hakkında bilgi verdi, muhtarların görüşlerini dinledi.
01 Ağustos 2019 Perşembe 07:40

SANCAKTEPE -  31 Temmuz Çarşamba günü Belediye hizmet binasında gerçekleşen toplantıda Başkan Döğücü Yerel yönetimin temel taşlarından biri olan değerli muhtarlarımızla düzenli olarak her ay bir araya geldiklerini Sancaktepe’de kamu kurum ve kuruluşlarının uyum içinde çalıştığını belirtti. “Her şey halkımızın daha huzurlu daha kaliteli bir yaşamı için” diyen Başkan Döğücü: “Sancaktepelinin mutluluğu bizim mutluluğumuz. Sancaktepe daha güzel günlere büyük adımlarla ilerlemektedir” şeklinde konuştu.


Yerel hizmetlerin yürütülmesinde belediyeler çok önemli”

Yerel yönetimler, bütün ülkelerde kamu yönetiminin önemli ve vazgeçilmez unsurunu meydana getiren kamu tüzel kişiler olduğunu belirten Başkan Döğücü: “ Bir ülkedeki yerel yönetimlerin gücü ve etkinliği, söz konusu ülkedeki demokrasinin düzeyi ile de oldukça yakından ilişkilidir. Yerel yönetimler demokrasi açısından önemli olduğu kadar, yerel hizmetlerin yürütülmesinde verimliliği ve etkinliği sağlamada da vazgeçilmez kurumlar olarak kabul edilmektedir” dedi.

Haber okunma sayısı: 2182

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ