Başhekim Doç. Dr. Nurettin Yiyit “ Asılsız haberler itibar etmeyin”

bashekim-doc-dr-nurettin-yiyit--asilsiz-haberler-itibar-etmeyin

Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde virüs görüldüğüne ilişkin yayılan haberlerin asılsız olduğuna dair açıklama Başhekim Nurettin Yiyit den geldi.
29 Şubat 2020 Cumartesi 23:07

SANCAKTEPE - Bütün Dünyanın büyük tedirginlikle takip ettiği Korona virüs tehlikesi her geçen gün yayılmaya devam ederken ülkemizde de sıkı takip uygulaması sürüyor. Zaman zaman çeşitli spekülasyonlara da konu olan virüsün Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görüldüğüne ilişkin yayılan haberlerin asılsız olduğuna dair açıklama Başhekim Doç. Dr. Nurettin Yiyit den geldi.
Sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin bir duyuru açıklaması yapan Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurettin Yiyit
, “Korona virüs (Covid-19) nedeniyle hastanemizin karantina altında olduğu yönünde sosyal medyada yayılan haberler asılsız olup ülkemizde Koronavirüs (Covid-19) teşhisi konulmuş hasta bulunmamaktadır. Hastanemiz ve Sağlık Bakanlığı haricinde paylaşılan haberlere itibar etmeyiniz. Kamouyuna saygıyla duyurulur” dedi.


Haber okunma sayısı: 8637

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ