Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem'den bowling şov

atasehir-belediye-baskan-adayi-ismail-erdemden-bowling-sov

Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem'den bowling şov
07 Şubat 2019 Perşembe 21:39

SANCAKTEPE -  Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem gençlerle bowling turnuvasına katıldı. Başkan İsmail Erdem'in Ataşehir'de gençlerle buluşarak bowling oynaması renkli görüntülere sahne oldu. 


Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem esnaf ziyareti esnasında önünü keserek bowling turnuvası sözü alan gencin davetini geri çevirmedi. AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem gençlerin daveti üzerine Watergarden'da bowling turnuvasına katıldı. Başkan İsmail Erdem'in Ataşehir'de gençlerle buluşarak bowling oynaması renkli görüntülere sahne oldu. Ataşehirli gençler İsmail Erdem'in davetlerini geri çevirmemesine sevindikleri görüldü. Erdem, turnuva sonrası gençlere selfie çekindi.
İlk atışta 10 lobuttan 9'unu deviren Başkan İsmail Erdem, "Bir gün önce YEDPA'da esnaflar ile bir araya gelirken gençler ile orada karşılaştık. Bizi bowlinge davet ettiler. Beraber oynayabilir miyiz? dediler. Biz de gençlerimizin talebini kırmadık geldik. Birlikte eğlenceli hoş bir vakit geçirmiş olduk. Öncelikli olarak gençlerimizin davetine teşekkür ediyorum. Kendilerine sağlık, sıhhat için bolca spor yapmayı tavsiye ederim" ifadelerini kullandı.
Başkan Erdem'in davetlerini geri çevirmediği için çok mutlu olduklarını belirten Sevgi Ulutaş, "İsmail Erdem Başkan'a bir teklifte bulundum, kendisi gerçekten muazzam bir insanmış bizi çok sevindirdi. Onu çok seviyoruz ve destekliyoruz" şeklinde konuştu.

Haber okunma sayısı: 1075

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ